Hakkımızda

ABAY PVC

1988 yılından beri Pimapen sektöründe hizmet veren yönetim kadrosu ile ABAY PVC, Pimapen ve Albert Genau ürünleri ile hizmet vermektedir.

Kuruluşundan günümüze kadar eski yapılarda doğrama pencere değişimi, yeni bina ve kamu binalarının, doğramalarının montajı, kış bahçeleri ve havuz kapatma konusunda uzmanlaşmış 27000 adet üzerinde eski yapı ve 1200 adedi aşkın yeni binanın toplu işlerini başarıyla tamamlamıştır.

Sektörde bilgi birikimi ve deneyimlerini müşteri memnuniyeti ilkesiyle bütünleştiren kuruluş iyi hizmet kusursuz işçilik ve kaliteli ürün anlayışını her zaman korumuş, müşterilerine uzun soluklu ve istikrarlı hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bugün gelinen noktada ABAY PVC ismi sektörde artık bir marka olmuş ve her geçen gün kurumsal marka bilinci ile büyümektedir.

Abay satış sonrası hizmetleriyle tüm ürünlerin bakım ve onarımını sağlamaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile Abay sektörde rakiplerinin bir adım önünde hizmet sunmaktadır.

Sizde bu güvene ortak olabilirsiniz.

Pimapen İmalatı

Abay Pvc Pimapen yetkili bayisidir. Pimapen imalatında, ölçü aşamasından tüm üretim aşamalarına kadar yüksek teknoloji kullanarak üretim yapmaktadır.

Pimapen Montaj

Pimapen uygulamaları mekanlarda şıklığı ve rahatlığı sağlar.Oldukça dayanıklı olan bu ürünler, kullanıldıkları alanlarda birçok avantaja sahip.

Demonte Pimapen

Pencereler ve kapılar mekanların aydınlatılmasından ses ve ısı dolaşımına kadar yaşam alanlarının temel öğesi olarak görev yapan yapı elemanlarıdır.

Demonte Cam Balkon

Cambalkon sistemlerinde marka olan firmamız, müşteri isteklerine göre gerekli önemi veren, yeniliğe ve gelişmeye açık olan, kendisini devamlı güncelleyen öncü bir kuruluş olmanın gururunu taşımaktadır.

Cam Balkon Üretimi

Cam Balkon sistemleri farklı istek ve kullanım amaçlarına uygun olarak üretilmiş bu nedenle oldukça talep gören sistemlerimizden birisidir.

Cam Balkon Montaj

Cam balkon Kaliteli üretimin günümüz teknolojisi ile sizlere daha konfor ve şıklık %100 müşteri memnuniyeti ile Abay sektörde rakiplerinin bir adım önünde hizmet sunmaktadır.

Sineklik Sistemleri

Sağlıklı ve Huzurlu Ortamlar Yaratın kendinize sineklik sistemlerinde uygulandığı pencerelerde bakım gerektirmeyen dekoratif tülüyle çok kolay kullanılabilen, katlanılabilen sinekliklerde %100 haşere koruması Manzaranızı engellemez.

Pimapen Yetkili Servislerimiz

Abay Pvc Pimapen yetkili bayisidir. Pimapen imalatında, ölçü aşamasından tüm üretim aşamalarına kadar yüksek teknoloji kullanarak üretim yapmaktadır.

Abus Kilit Sistemleri

Pipamen Hırsız Kilidi Bu ürün çok amaçlı bir üründür.Pimapenlerinin istemsiz Açılmasını karşın, Artan Hırsız Önlemlerine karşı, tehditlerden Ailenizi korur.

up-icon-white